Wyróżnieni uczestnicy - spis - pakiet upominków
Tutaj publikujemy bazę kursantów wylosowanych w organizowanej przez nas comiesięcznej grze „Wygraj Wyjazdowe Szkolenie Integracyjne” – tych wyróżnionych zapisujemy na nasze
Upominkowe Wyjazdy Team Building które będą mieć miejsce w Zabierzowie.
Na nagorodowy wyjazd integracyjny zapraszamy poniższych słuchaczy z wymienionych obok programów:
Bartosz Drzewiecki, Inżynier spawalnik, Fredropol, program e-learning z kształtowania osobistego wizerunku
Włodzimierz Flach, Ankieter , Białe Błota, wykład z komunikacji międzykulturowej
Iga Pankiewicz, Wicedyrektor BHP, Lgota Wielka, kurs dofinansowany z kierowania procesami
Filomena Kropidłowska, Inkasent, Łagów, szkolenie z budowania poczucia własnej wartości
Janusz Wieczorkowski, Inżynier transportu (logistyk), Lipiany, kurs dofinansowany z komunikacji niewerbalnej
Poniżsi uczestnicy wylosowali nagrodę główną: Hotel w Berlinie:
Lidia Machulska, Starszy Sprzedaca ds. Produktów Świeżych, Sejny, szkolenie z zarządzania klientem strategicznym – key account management
Adolfina Arctowska, Biolog, Lipnica, szkolenie z radzenia sobie ze stresem
Emil Strużyna, Bieliźniarz, Dębowa Kłoda, wykład z technik zapamiętywania i mnemotechniki
Specjalny weekendowy bonus „Przygoda na linach” otrzymują od nas:
Wincent Andrzejewski, Anastezjolog, Bolimów, szkolenie z technik zapamiętywania i mnemotechniki
Izabela Świetlicka, Starszy Dyrektor Lobbingu, Dynów, trening z proaktywności
Inez Bulsa, Zaopatrzeniowiec, Mysłakowice, trening z efektywnych rozmów telefonicznych
Ariel Nowicki, Geograf, Jeżów Sudecki, panel dyskusyjny z komunikacji niewerbalnej
Wśród następujących uczestników naszych szkoleń wyolowaliśmy nagrody rzeczowe: smartfon oraz składana mysz optyczna
Elżnieta Kmiecik, Starszy Handlowiec Do Spraw Księgarń, Markuszów, warsztat zamknięty z merchendisingu
Julita Wilkoszewska, Kaskader filmowy , Olkusz, wykład z marki osobistej
Oto ogłaszamy listę osób wylosowanych jak zwykle w prowadzonej przez nasz zespół coachów comiesięcznej grze „Bezpłatne Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych nominantów zapisujemy na odbywające się w tym miesiącu Korporacyjne Wyjazdy Integracyjne przygotowane w Juracie.
Na bonusowy wyjazd integracyjny zapraszamy następujących kursantów z wymienionych obok projektów:
Apoloniusz Odrzywolski, Chirurg pielęgniarz drzew, Mokrsko, szkolenie z automotywacji
Florian Godlewski, Inżynier telekomunikacji , Czajków, warsztat zamknięty z obsługi klienta wewnętrznego
Karola Pająk, Główny Asystent ds. do spraw Operacji i Wdrozeń, Lubartów, trening z delegowania zadań
Wanda Machura, Monter wiertni, Bukowno, szkolenie z radzenia sobie ze stresem
Leszek Sieradzan, Kolporter, Czermin, wykład z radzenia sobie z konfliktami
Poniżsi klienci wylosowali nagrodę specjalną: Relaks nad Bałtykiem - Weekend dla dwojga:
Rita Gardocka, Przedstawiciel Do Spraw Zamówień Publicznych, Jabłonowo Pomorskie, szkolenie z segmentacji i profilowania pomocy dla klientów
Matylda Kawalec, Politolog, Bełżec, wykład z budowania relacji interpersonalnych
Manuel Terlecki, Rzeczoznawca, Sanok, warsztat zamknięty z sztuki zarządzania emocjami
Specjalny sobotni program „Szwajcarskie Pyszności” zdobywają:
Filip Langosz, Kapitan statku morskiego , Mordy, warsztat otwarty z myślenia lateralnego
Bogna Dębicka, Młodszy Menedżer Zespołu ds. Transportu, Reda, moduł coachingowy z prowadzenia trudnych rozmów
Aleksa Trzebiatowska, Bukmacher, Opinogóra Górna, trening z efektywnych rozmów telefonicznych
Marek Buczyński, Doradca rolniczy , Jelenia Góra, warsztat zamknięty z inteligencji emocjonalnej
Wśród następujących uczestników naszych szkoleń wyolowaliśmy nagrody rzeczowe: Kołyska Newtona a także akumulator Power Bank
Rebeka Guz, Reprezentant Sprzedaży , Szczecinek, panel moderowany z sprzedaży relacyjnej
Hanna Dude, Inspektor bezpieczeństwa żeglugi, Osiek Mały, panel moderowany z rozwiązywania problemów22.12.2016. 00:08